Filtreeri postitusi

Keskkonnaministeerium: pakendikonteinerite arv peab suurenema

Eilsel Keskkonnaministeeriumis toimunud ringmajanduse ja jäätmete teemalisel ümarlaual keskenduti Eesti jäätmekäitluse probleemidele lahenduste leidmisele. Üheks selliseks on ergutada eestlaste prügi sortimist, alustades pakendikonteinerite piisavuse tagamisest.

Maailma muutmine algab koolipingist

Nelson Mandela on öelnud, et võimsaim relv maailma muutmiseks on haridus. Just seetõttu on stabiilsema ja võrdsema maailma poole püüdlemisel vaja alustada just haridusprobleemide lahendamisest. Haridus parandab inimeste väljavaateid tulevikule, annab võimaluse lugeda ja teha teadlikke valikuid, edendab sotsiaalseid oskusi, aitab maailmast aru saada ja väidelda

Hoolin koledast kurgist, hoolin maailmast

Praegu on käimas TMW ja MTÜ Mondo „Trash cooking” kampaania, kus kutsume vaatama fotograaf Johannes Hõimoja vahendusel, millised toiduained jäid ühes Tallinna toidupoes üle ühel harilikul kolmapäeva õhtul ning jagama sotsiaalmeedias ideid, mida sina neist toidujääkidest valmistaksid. Sama väljakutse on vastu võtnud tippkokk Peeter Pihel, kes pakub 29. ja 30. märtsil restoranis „Kärbes” improviseeritud menüüd toidukaupade tarnijatelt ülejäänud toiduainetest.

Tallinn Music Weekil luuakse festivalikülalistele valgustatud teekond ning antakse uus elu päevi näinud garaažidele

Järgmisel nädalal 27. märtsist 2. aprillini üle kogu Tallinna toimuv linnafestival Tallinn Music Week (TMW) kolib taas kevadet tervitades ka õue. Koostöös Eesti Kunstiakadeemia tudengitega luuakse festivalile valgustatud teekond ning antakse uus elu päevi näinud garaažidele. Reisijate tänav ja Depoo turg avavad kevadhooaja juba kolmapäeval ning muusikat ja kunsti- ning maitseelamusi jagub avalikus linnaruumis kuni laupäeva ööni.

Arhiiv